O Kasi

Kasia Wojtowicz jest naszą dobrą koleżanką, z którą dzieliliśmy radości zarówno na siatkarskich parkietach jak i na wspólnych wyjazdach czy spotkaniach. Niejedna wspólna gra za nami i szczerze wierzymy w to, że niejedna jeszcze przed nami! Ale aby tak się stało, Kasia potrzebuje pomocy wszystkich dobrych ludzi, Waszej pomocy!

 

IMG_5276

W lutym 2017 roku doszło do tragicznego wypadku. Na drodze, którą Kasia wracała do swojego ukochanego domu w Suwałkach, w jadącej z naprzeciwka ciężarówce pękła opona. TIR zjechał na przeciwległy pas ruchu miażdżąc 2 samochody osobowe w tym ten, którym jechała Kasia. Zginęło pięć osób a Kasia jakimś cudem przeżyła i choć lekarze nie dawali jej większych szans, jej organizm walczy i powoli wracają funkcje życiowe. Kasia już samodzielnie oddycha, otwiera czasem oczy, reaguje na dźwięki, szczególnie na głosy najbliższych, ulubioną muzykę… jednak nadal jest w śpiączce.

Kasia oczekuje obecnie na miejsce w klinice, aby profesjonaliści pomogli jej wrócić do nas. Potrzebuje intensywnej rehabilitacji neurologicznej oraz żmudnej fizjoterapii. Koszty jej leczenia są ogromne, ale tylko takie leczenie daje jej szanse powrotu do zdrowia i pełnej sprawności. Każda Wasza złotówka zbliża Kasię do powrotu do nas i jej rodziny!

Zachęcamy wszystkich do udziału w Charytatywnym Turnieju – jako zawodnik, ale i kibic, bo dla kibiców też będą przewidziane atrakcje! Kiermasz książek czy licytacje, pozwolą w miły sposób zebrać tak bardzo potrzebne pieniążki!

Podczas Turnieju będziemy też  nagrywać filmiki dla Kasi, które wysłucha będąc w śpiączce, a które obejrzy na pewno z radością jak już się wybudzi! Dajmy jej kolejny powód, że warto do nas wrócić!

 

10295383_1515404192020936_803154197483897979_o